فروش نماتدکش ارگانیک

نماتد ریشه

فروش نماتدکش ارگانیک نماکوب تولید شده در کارخانجات شرکت دانش بنیان فصل پنجم فرحبخش . برای خرید و فروش نماکوب و نماکوب پلاس با ما تماس بگیرید .

نماتد ها به اشکال مختلفی به گیاهان حمله می کنند. به این ترتیب که بر روی ریشه برجستگی هایی به طول های مختلف بین یک میلی متر تا بیش از ۲ سانتی متر ایجاد می کنند. این نماتد ها ممکن است از این غده ها خارج شوند و یا اینکه در غده ریشه ها باقی بمانند. بعضی از نماتد ها بافت ریشه را تخریب می کنند. در نتیجه آن ریشه در این محل تغییر رنگ می دهد و به شکل زخم ریشه خودش را نشان می دهد.

این زخم می تواند سرتاسر دور ریشه را بپوشاند. یکی دیگر از علایمی که توسط نماتد ها در گیاهان ایجاد می شود شاخه شاخه شدن بیش از حد ریشه و تشکیل رشته های جانبی کوتاه در اطراف منطقه آسیب دیده است. اگر نماتد ها روی و یا نزدیک انتهای ریشه باشند و شروع به تغذیه کنند ریشه از رشد باز می ماند و کلفت می شود.

فروش نماتدکش ارگانیک

زمانی که آلودگی ریشه به نماتد همراه با قارچ و باکتری های پاتوژن گیاهی و یا ساپروفیت باشد پوسیدگی ریشه رخ می دهد. در اثر حمله نماتد ها رشد گیاه کند می شود و علایم کمبود عناصر از قبیل زردی برگ ها، پژمردگی گیاه در هوای گرم و خشک و…. در گیاه آلوده ظاهر می شود. محصول گیاه کم می شود. علاوه بر کاهش محصول کیفیت آن ها نیز کم می شود و از مرغوبیت آن کاسته می شود. بعضی از گونه های نماتد ها به جای اینکه به ریشه حمله کنند به قسمت های فوقانی گیاه حمله می کنند. د این نواحی غده، لکه مردگی، پوسیدگی، پیچیدگی برگ و ساقه و رشد غیر طبیعی در اعضا رخ می دهد. بعضی از انواع نماتد ها به غلات یا گرامینه ها حمله می کنند. و به جای دانه گال هایی پر از نماتد ها تشکیل می شود.

ثبت سفارش و خرید

اگر به دنبال خرید و یا فروش نماتدکش ارگانیک هستید با ما تماس بگیرید . کارشناسان ما شما را یاری می کنند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
مشاوره؟
سلام
آیا برای خرید و یا استفاده از محصول، به مشاوره احتیاج دارید؟
Powered by