محصولات ارگانیک گروه فصل پنجم

ورونا

ترکیبی ارگانیک از عصاره طبیعی گیاهان که با بروزترین دستگاها استخراج گردیده و بهترین گزینه برای جایگزین آفت کش ها و کود های شیمیایی می باشد و گزینه مناسبی برای زمین های شنی فقیر و زمین هایی که دارای غلظت زیادی از نمک می باشد. و یک انتخاب مناسب برای کشاورزی %۱۰۰ ارگانیک است.

نماتدکش گیاهی نماکوب

ترکیبی آلی و ارگانیک با پایه گیاهی دارای اثر نماتدکشی و قارچکشی سریع و پایدار
دارای اثر کشندگی بر لاروها و مراحل بالغ نماتد بصورت اثر تماسی و تدخینی و افزایش جذب ترکیبات ازت دار و کربن دار مفید برای گیاه

موارد مصرف :
۱. نماتد زوال تدریجی مرکبات
۲. نماتد مولد گره ریشه

مایع ضد بو

محلول گیاهی و بیولوژیکی Bio life ترکیبی از روغنهای گیاهی، غیرسمی، قابل تجزیـه و صد در صد برگشت پذیر به محیط طبیعی می باشند. این محلول ترکیبی از آمیــنواسیدها، روغن های طبیعی، ویتامین ها، مواد معدنی و نیز دیگر عصـــــاره های آلــی است که تواما به صورت یک ضد بو قوی از آن برای بوزدایی سریع استفاده می شود. محلول بر پایه بیولوژیکی مولکولهای بو تاثیر گذاشته و بوهای متصاعد شده از H2S مرکاپتانها، اسیدهای چرب فرار، کتونها، آمونیاک، فنول ها، آلدئیدها و آمینها را برای مدت طولانی از بین می برد.

مایع انتی باکتریال میوه و سردخانه

ترکیبی آنتی باکتریال و ضد قارچ کاملا گیاهی و بیولوژیکی faslfive ترکیبی از روغنهای گیاهی، غیرسمی، از آمینو اسیدها، روغن های طبیعی، اسیـد ستریک ، فنـولها، جهـت از بین بردن محدوده وسیعی از میکــروارگــــــانیسم هـــای موجـود در سطح میـــوه و حوضچه های شستشو.
مزیت ها: دارا بودن خاصیت آنتی باکتریال، ضد قـــارچ و جـرم بری از سطح میوه افزایش زمان انبارداری درخشندگی و بــازار پسندی میـــوه ایجــاد شرایطی مناسب برای عملکرد بهتر واکس بر روی میوه

بیوچار چیست؟

هر آنچه باید درباره‌ی بیوچار بدانید، فواید، ساخت و وضعیت آن در ایران، (به انگلیسی: Biochar) که از آن به زغال زیستی نیز یاد میشود عبارت است از زغال تهیه شده از زیست‌توده‌های گیاهی و ضایعات کشاورزی که به عنوان کود استفاده می‌شود….

بیشتر

مزایا و ویژگی‌های بیوچار

تاثیر آن بر روی خاک و گیاه، مزیت‌ها و فواید استفاده از بیوچار در کشاورزی ارگانیک، مزایای اظافه نمودن این محصول به خاک را می‌توان در دو بخش تقسیم کرد:

  • بهبود کیفیت خاک
  • بهبود رشد گیاه
بیشتر

سرکه چوب چیست؟

سرکه چوب (به انگلیسی: wood vinegar) که از آن به عنوان اسید چوب و یا اسید پیروگلینوس یاد می‌شود، مایعی قهوه‌ای رنگ، کدر یا شفاف می‌باشد که از فرایند پرولیز به دست می آید…

بیشتر

مزایا و ویژگی‌های سرکه چوب

تاثیر سرکه چوب یا اسید پیروگلینوس بر روی خاک و گیاه، استفاده از سرکه چوب به عنوان سم، مزیت‌ها و فواید سرکه چوب در کشاورزی ارگانیک، سرکه چوب محصولی صددرصد ارگانیک و بی‌ضرر بوده و به شکل کلی دارای چند ویژگی شاخص می‌باشد که می‌تواند جایگزین مناسب و به صرفه‌ای برای کودها و سموم شیمیایی باشد.

بیشتر