محصولات ارگانیک گروه فصل پنجم

محصولات ارگانیک شرکت فصل پنجم نماتد کش گیاهی نماکوب و نماکوب پلاس و سرکه چوب فرحبخش و …. که خاصیت نماتد کشی و قارچ کشی و احیا کنندگی خاک دارند.

نماتدکش گیاهی نماکوب

ترکیبی آلی و ارگانیک با پایه گیاهی دارای اثر نماتدکشی و قارچکشی سریع و پایدار
دارای اثر کشندگی بر لاروها و مراحل بالغ نماتد بصورت اثر تماسی و تدخینی و افزایش جذب ترکیبات ازت دار و کربن دار مفید برای گیاه

موارد مصرف :
۱. نماتد زوال تدریجی مرکبات
۲. نماتد مولد گره ریشه

چیکود

چیکود کود ارگانیک و آماده مصرفی است که از فضولات مرغی حاصل گردیده است.

این کود ترکیب کاملی از عناصر میکرو و ماکرو بــوده که توســط اسید های آمینه و اسید هیومیک غنی شده است.

این کــود به دلـیل استحصــال از بهترین انــــواع کود مــــرغ، دارای میکــــرو ارگانیسم‌های مفید می باشد که در جذب و رشد گیاه بسیار مفید بوده همچنین این کود به راحتی در سیستم‌های آبیــاری مختلف به راحتی قابل مصرف می‌باشند.

چسب باغبانی

چسب باغبانی یکی دیگر از محصولات ارگانیک با خاصیت تقویت گیاه، محافظ بافت و سلول ها بعد از هرس درختان موقع قلمه زدن و هنگام پیوند زدن در باغبانی، کنترل و مبازه بیماری گموز، کنترل و مبارزه با شانکر، خاصیت ضد قارچی، دورکننده حشرات، دورکننده مورچه، عایق رطوبتی و ضد موریانه.

مایع ضدعفونی محل دام و طیور و حیوانات خانگی

خاصیت بو زدایی و دافع حشرات،
ضدعفونی و گند زدا جهت محل نگهداری حیوانات خانگی،
کاهش بوی آمونیاک و تجمع مگس در مرغداری،
دور کننده حشرات و مگس در دامپروری،
خاصیت آنتی باکتریال جهت شستشوی حیوانات خانگی،
به عنوان ماده ضد عفونی کننده در مرغداری ها،
ارتقاء کیفیت محیط و بستر سالن پرورش دام و
خاصیت بوزدایی بسیار قوی.

مایع ضد بو

محلول گیاهی و بیولوژیکی Bio life ترکیبی از روغنهای گیاهی، غیرسمی، قابل تجزیـه و صد در صد برگشت پذیر به محیط طبیعی می باشند. این محلول ترکیبی از آمیــنواسیدها، روغن های طبیعی، ویتامین ها، مواد معدنی و نیز دیگر عصـــــاره های آلــی است که تواما به صورت یک ضد بو قوی از آن برای بوزدایی سریع استفاده می شود. محلول بر پایه بیولوژیکی مولکولهای بو تاثیر گذاشته و بوهای متصاعد شده از H2S مرکاپتانها، اسیدهای چرب فرار، کتونها، آمونیاک، فنول ها، آلدئیدها و آمینها را برای مدت طولانی از بین می برد.

مایع انتی باکتریال میوه و سردخانه

ترکیبی آنتی باکتریال و ضد قارچ کاملا گیاهی و بیولوژیکی faslfive ترکیبی از روغنهای گیاهی، غیرسمی، از آمینو اسیدها، روغن های طبیعی، اسیـد ستریک ، فنـولها، جهـت از بین بردن محدوده وسیعی از میکــروارگــــــانیسم هـــای موجـود در سطح میـــوه و حوضچه های شستشو.
مزیت ها: دارا بودن خاصیت آنتی باکتریال، ضد قـــارچ و جـرم بری از سطح میوه افزایش زمان انبارداری درخشندگی و بــازار پسندی میـــوه ایجــاد شرایطی مناسب برای عملکرد بهتر واکس بر روی میوه

بیوچار چیست؟

بیوچار یکی دیگر از محصولات ارگانیک ما در فصل پنجم به زغال زیستی نیز یاد میشود عبارت است از زغال تهیه شده از زیست‌توده‌های گیاهی و ضایعات کشاورزی که به عنوان کود استفاده می‌شود….

بیشتر

مزایا و ویژگی‌های بیوچار

تاثیر آن بر روی خاک و گیاه، مزیت‌ها و فواید استفاده از بیوچار در کشاورزی ارگانیک، مزایای اظافه نمودن این محصول به خاک را می‌توان در دو بخش تقسیم کرد:

  • بهبود کیفیت خاک
  • بهبود رشد گیاه
بیشتر

سرکه چوب چیست؟

سرکه چوب (به انگلیسی: wood vinegar) که از آن به عنوان اسید چوب و یا اسید پیروگلینوس یاد می‌شود، مایعی قهوه‌ای رنگ، کدر یا شفاف می‌باشد که از فرایند پرولیز به دست می آید…

بیشتر

مزایا و ویژگی‌های سرکه چوب

تاثیر سرکه چوب یا اسید پیروگلینوس بر روی خاک و گیاه، استفاده از سرکه چوب که اولین محصولات ارگانیک فصل پنجم است به عنوان سم، مزیت‌ها و فواید سرکه چوب در کشاورزی ارگانیک، سرکه چوب محصولی صددرصد ارگانیک و بی‌ضرر بوده و به شکل کلی دارای چند ویژگی شاخص می‌باشد که می‌تواند جایگزین مناسب و به صرفه‌ای برای کودها و سموم شیمیایی باشد.

بیشتر
محصولات ارگانیک سرکه چوب
محصولات ارگانیک سرکه چوب

سرکه چوب بهترین ترکیب برای احیای خاک